Sport Maker, z. s. Březinova 756/3, Stará Boleslav, 250 01
(420) 723 924 596 p.krupicka@sportmaker.cz

Vrcholem dalšího kalendářního roku bude opět Festival Sportu

DSC_0482

Zima se sice ještě zdaleka nechýlí ke konci, my už se ale poctivě připravujeme na rok 2017. Těšit se opět můžete na letní beachvolejbalový turnaj na Sokolském hřišti, Festival sportu, který má v brandýském kalendáři sportovních akcí již pevné místo a opět jednáme o spolupráci s Kajak klubem na jedné z nejvýznamnějších domácích vodáckých akcí, Mistrovství ČR žactva ve vodním slalomu.

Beachvolejbalový Sport Maker Cup má před sebou v roce 2017 již 4. ročník. O čtvrté prvenství bude usilovat Písečná Bouře opět druhou červencovou sobotu, tedy 8. 7. Předchozí tři ročníky byly vždy věnovány smíšeným trojicím, o formátu letošního turnaje bude rozhodnuto do konce února.

Pokračovat budeme v září a to velmi zostra. Ve středu 6. 9. nás čeká již 34. ročník Festivalu sportu, akce jejíž principy a hodnoty zůstávají po již po více jak třiceti letech stejné, se po čtvrté uskuteční v upraveném kabátu ve sportovním areálu ZŠ Na Výsluní v Brandýse nad Labem. Sportovní odpoledne pro všechny věkové skupiny nabídne opět exhibice a prezentace sportovních klubů z celého dvojměstí i okolí, místní i veřejně známé sportovní osobnosti z řad bývalých olympioniků a celou řadu soutěží a další doprovodný program. Podrobnější informace a přípravách a podrobném programu se dozvíte na našem facebookovém profilu.

Své síly pravděpodobně spojíme již podruhé s místním Kajak klubem, kterému bychom měli pomáhat s marketingovým zajištěním vrcholné národní soutěže žactva na zrekonstruovaným vodním kanálu pod brandýským zámkem. Akce, pokud tomu stav vodních toku v ČR dovolí, by se měla uskutečnit 9. – 10. září. Předchozí závody konané v Brandýse nad Labem se vždy těšili velkému zájmu závodníků ze všech koutů České republiky i divákům, kteří si nenechali ujít jedinečnou sportovní událost organizovanou v krásném areálu u ostrůvku.

Kromě těchto tří sportovních akcí máme připraveny i další projekty, přemýšlíme o zřízení internetového místního portálu, který by souhrnně informoval občany o sportovním dění v regionu, v úzkém kontaktu jsme také s vedením zárybského sportovního areálu a klubu, kde bude se bude od jara mimo jiné nově hrát okresní nohejbalová soutěž. V roce 2017 nás toho tedy opravdu čeká hodně!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *