Sport Maker, z. s. Březinova 756/3, Stará Boleslav, 250 01
(420) 723 924 596 p.krupicka@sportmaker.cz

Festival Sportu 2016 zaznamenal rekordní návštěvnost!

29022525984_a5d451d6cc_k

Ve středu 7. září hostila Základní škola Na Výsluní již 33. ročník Festivalu Sportu. Počasí nám skutečně přálo, a tak si v průběhu krásného slunečného odpoledne našlo cestu do sportovního areálu přes 550 návštěvníků, z toho přes 350 dětí.

Program brandýského sportovního festivalu navazoval na předchozí dva ročníky. Hlavním lákadlem byl znovu tzv. „Veletrh sportovních klubů“. Opět jsme oslovili všechny sportovní kluby působící v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi, zda by chtěli občanům města, především dětem, představit svou činnost a jejich zájem nás velmi překvapil. Celkem si návštěvníci mohli vyzkoušet na dvacet různých sportovních odvětví!

Kromě prezentace sportovních oddílů byla pro návštěvníky připravena celá řada soutěží a další doprovodný program. Akce se opět zúčastnili i bývalí čeští olympionici. Olympijský vítěz z Mexika 1968 Jan Kůrka přivezl ukázat dětem svou zlatou medaili. Dvojnásobný olympijský medailista z vodního slalomu Jaroslav Volf vyučoval děti základům svého sportu. O občerstvení se starala v Brandýse oblíbená pojízdná kavárna Kofein.

Rádi bych touto cestou poděkovali městu Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a Středočeskému kraji za jejich podporu. Dále našim partnerům Brand Concept a U&We a v neposlední řadě také spoluorganizátorům z Gymnázia J. S. Machara a ZŠ Na Výsluní,“ dodal na závěr Jiří Sládek.

S radostí Vám už nyní můžeme potvrdit termín Festival Sportu 2017, ten se uskuteční ve středu 6. září 2017.

img_9597

Kompletní fotogalerii naleznete na našem Flicku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *