Sport Maker, z. s. Březinova 756/3, Stará Boleslav, 250 01
(420) 723 924 596 p.krupicka@sportmaker.cz

Nabídka práce: Výkonný asistent / asistentka projektového manažera

resume

Pro projektového manažera Jiřího Sládka hledáme výkonného asistenta / asistentku se zaměřením na produkci akcí, marketingovou a administrativní podporu následujících subjektů:

Sport Maker z.s. – organizace regionálních i mezinárodních sportovních akcí, vlajkovou lodí našich aktivit v regionu je Festival sportu

Coworking BOBR s.r.o. – provoz sdílených kanceláří a prostorů pro školení a semináře

Stavební firma Jiří Sládek – regionální stavební firma

Salon Harmonie – salon s komplexní nabídkou kosmetických služeb

Náplň práce:

  • Správa profilů na sociálních sítích
  • Komunikace s klienty coworkingového centra
  • Spolupráce při organizaci sportovních událostí a akcí v rámci coworkingového centra
  • Správa internetových stránek
  • Administrativní a marketingová podpora

Požadavky:

  • Organizační schopnosti na velmi dobré úrovni
  • Komunikativní, aktivní uživatel(ka) sociálních sítí
  • Podnikavý aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost
  • Práce s počítačem na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, Powerpoint a další)
  • Řidičské oprávnění sk. B + vlastní vůz
  • Bydliště v Brandýse nad Labem a blízkém okolí
  • Nástup 1. dubna 2017 nebo po domluvě ihned

Výhodou zkušenosti s fotografováním, zpracováním základní grafiky, tvorbou internetových stránek, organizací vlastních akcí, správou firemních profilů na síti Facebook.

Nabízíme:

  • Částečný pracovní úvazek v rozsahu 60 až 80 hodin měsíčně
  • Možnost seberealizace, zajímavou a kreativní práci
  • Pestrou náplň práce, rozšíření znalostí a zkušeností v různých oborech
  • Flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domova
  • Možnost využití služeb coworkingového centra pro vlastní projekty

Váš životopis prosím zašlete do úterý 21. března 18:00 na j.sladek@sportmaker.cz. Bližší informace na emailu nebo tel. čísle +420 728 922 023.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *